Aktualności
Znamy finalistów konkursu XV edycji GMC Poland

Zakończył się II etap 15 polskiej edycji konkursu Global Management Challenge.

W wyjątkowo zaciętej rywalizacji o udział w krajowym finale walczyły 64 zespoły. Do ścisłego finału dostało się osiem najlepszych drużyn, wśród nich: dwa zespoły studenckie startujące pod patronatem  MasterCard – SCAM i QWERTU, Inżynierowie Sukcesu – pod patronatem Magazynu Studenckiego Trend, Bukłak pod patronatem Gazety Ubezpieczeniowej oraz MMKA pod patronatem BPCC. Do finału zakwalifikowały się trzy drużyny firmowe VisionWork z Volkswagen Banku, PGE Przyszłość z Grupy Kapitałowej PGE oraz zespół partnera strategicznego Deloitte – DeloiTTEam.

Finał w formie jednodniowej rozgrywki odbędzie się na Sali New Connect Giełdy Papierów Wartościowych w Warszawie już 30 marca. Wyniki poznamy dzień później na gali która odbędzie się na GPW w Warszawie.

W tym roku uroczystości finałów będą miały szczególny charakter. Ogłoszenie wyników zostanie poprzedzone debatą organizowaną z inicjatywy MasterCard pod tytułem: „Idee, Kapitał, Technologie – Jak skutecznie wspierać rozwój polskich start-up’ów?”. Debatę poprowadzi szef redakcji ekonomicznej Polsat News Wojciech Szeląg.

Zwycięzcy tegorocznej edycji otrzymają indeks na studia podyplomowe na Akademii Leona Koźmińskiego w Warszawie i już w kwietniu będą reprezentować Polskę na finale światowym w Pradze.