Aktualności
Znamy finalistów konkursu GMC Poland 2017 - 2018!

Zakończył się II etap rywalizacji 18 polskiej edycji największego konkursu na bazie symulacji biznesowej.

GMC to największa w Polsce, i na świecie, symulacja biznesowa, w której zespoły (3-5 osób) rywalizują zarządzając wirtualnymi spółkami. Kolejne cykle decyzyjne prowadzą do rozwoju wirtualnych rynków oraz prowadzonych przez uczestników spółek. Kryterium oceny na koniec poszczególnych etapów jest osiągany przez spółki wynik inwestycyjny, ogłaszane są również ceny akcji oraz wartości aktywów netto firm.

Konkurs jest organizowany w Polsce po raz czternasty, na początku rywalizacji w GMC wystartowało 256  zespołów, w finale  o tytuł mistrza Polski walczyć będzie już tylko osiem najlepszych zespołów zarządzających.

W finale weźmie udział już tylko 8 najlepszych zespołów. Wśród finalistów znajdują się zespoły firmowe złożone z pracowników GK PGE!. Do rywalizacji przystępują też 6 drużyn studenckich reprezentujących: ING Bank Śląski, PLAY, GPW, Magazyn ThinkTank oraz ITRebuplic .

Poprzednie etapy były prowadzone od początku roku on-line. Sam finał w formie jednodniowej rozgrywki oraz wręczenie nagród odbędzie się na Sali Notowań Giełdy Papierów Wartościowych w Warszawie już 4 kwietnia. Zwycięzcy otrzymają zaproszenie na studia podyplomowe w Akademii Leona Koźmińskiego w Warszawie i już w połowie kwietnia będą reprezentować Polskę na finale światowym w Dubaju.