Aktualności

W wieczornej audycji w Polskim Radio RDC „Młodzi mogą więcej” uczestnicy zespołu studenckiego opowiadali o pracy zespołowej, wyzwaniach w zarządzaniu i korzyściach z udziału w symulacji Global Management Challenge.

 

Audycję „Młodzi mogą więcej” prowadzoną przez Panią Anię Łyszczek-Majewską można słuchać w każdą środę o 22:35. Na antenie, podczas wywiadów z młodymi ludźmi, zostają poruszone tematy związane z rozwojem osobistym, edukacyjnym i karierze oraz zaproszone osoby opowiadają o swoich pasjach, zainteresowaniach, biznesach, sukcesach, ale też trudnościach i zmaganiach.

Zaproszeni goście, w składzie: Maciej Kowalczyk, Kuba Kowalski i Maciej Koc – półfinaliści tegorocznej edycji GMC, mieli możliwość podzielenia się ze słuchaczami swoimi doświadczeniami z zarządzania wirtualnym przedsiębiorstwem w GMC oraz jak to doświadczenie pomaga im w prawdziwym życiu.

Cała audycja dostępna na stronie https://www.rdc.pl/podcast/wieczor-rdc-mlodzi-moga-wiecej-76/?fbclid=IwAR3rg8gHdfikeGa4Wop1kpJ7Z95NG0-zx4N2M_OUBHU8H0Pe_fMiJwhxdb4