Aktualności

W dniach 26, 27, 28 października odbyły się Webinary – spotkanie online zorganizowane specjalnie dla wszystkich zakwalifikowanych uczestników tegorocznej edycji konkursu Global Management Challenge Poland.

Celem Webinarów było przybliżenie idei symulacji biznesowej, poszerzenie wiedzy na temat rywalizacji w konkursie oraz pomoc w przygotowaniu się do udziału w Global Management Challenge.

Zapis spotkań dostępny jest na kanale You Tube GMC Poland:

Temat I Webinaru : wprowadzenie do symulacji GMC. Witamy w grze! Trochę historii, zasad i wspomnienia naszych finalistów.

Temat II: Organizacja pracy i komunikacji w zespole,  korzyści z udziału w symulacji, realizacja osobistych celów  rozwojowych. Jak się uczyć w symulacji? Jak zrozumieć grę? Jak dobrze wykorzystać czas w GMC?

Temat III: Narzędzia w GMC  – z jakich materiałów i pomocy korzystać? Wnioskowanie z danych, wykorzystanie arkuszy kalkulacyjnych,  dropbox, facebook, skype i innych, czyli usprawnienie komunikacji w zespole. Jak się przygotować do udziału w symulacji?

Webinary były prowadzone przez:
– Organizatora konkursu w Polsce: Paulinę Mazur
oraz Finalistów poprzednich edycji:
– Prowadzących swój własny start up „Appsilon” – Filipa Stachurę, Marka Rogalę, Damiana Rodziewicza, Pawła Przytułę oraz
– Błażeja Jurewicza – założyciela doradczej firmy Architects of Value.