AMBASADORZY GLOBAL MANAGEMENT CHALLENGE 2019/2020

justyna-bogumil

JUSTYNA BOGUMIŁ

Uczelnia: Uniwersytet Gdański
Kierunek: Międzynarodowe Stosunki Gospodarcze

W Październiku tego roku rozpoczęłam swoją studencką przygodę właśnie od bycia ambasadorem GMC, ponieważ od zawsze interesowałam się działalnością społeczną. Chciałabym podczas studiów rozwijać się nie tylko w kierunku naukowym, ale także zdobyć cenne doświadczenie, poznać wielu nowych ludzi  działając w organizacjach takich jak Niezależne Zrzeszenie Studentów Uniwersytetu Gdańskiego czy Forum Młodych Dyplomatów. W wolnej chwili uczę się norweskiego, lubię spędzać czas z przyjaciółmi jak również oglądać filmy i seriale, szczególnie te o tematyce politycznej.

julia-poplawska

JULIA POPŁAWSKA

Uczelnia: Uniwersytet Ekonomiczny w Poznaniu
Kierunek: Zarządzanie i Inżynieria Produkcji

Na co dzień studentka drugiego roku Zarządzania i Inżynierii Produkcji na Uniwersytecie Ekonomicznym w Poznaniu, gdzie aktualnie mieszka. Pochodzi jednak z Kutna do którego ma wielki sentyment. Od niespełna roku jest członkiem Enactus UEP, gdzie została Leaderem Projektu. Jej największą pasją są książki, gra w planszówki i opieka nad zwierzętami. Dodatkowo w wolnych chwilach lubi poszerzać wiedzę na temat ekonomii i gotować 🙂

kamil-wojtowicz

KAMIL WOJTOWICZ

Uczelnia: Uniwersytet Zielonogórski
Kierunek: Automatyka i Robotyka

Jestem studentem drugiego roku automatyki i robotyki na Uniwersytecie Zielonogórskim. Hobbystycznie zajmuję się sowietologią, kolekcjonuje książki, monety i ordery. Zostałem ambasadorem GMC gdyż uważam , że jest to świetna okazja na poszerzenie swojej wiedzy i promocje ciekawego i rozwijającego konkursu.

8-Kamila-Paczynska

KAMILA PACZYŃSKA

Uczelnia: Uniwersytet Łódzki
Kierunek: Finanse i Rachunkowość

Dużą część mojego czasu pochłania działalność w lokalnym komitecie międzynarodowej organizacji IAESTE. W IAESTE Uniwersytet Łódzki pełnię aktualnie funkcję Członka Zarządu. Dzięki czynnemu działaniu rozwinęłam swoją kreatywność, nauczyłam się jak współpracować oraz zarządzać ludźmi. W wolnych chwilach lubię oglądać filmy, podróżować głównie po Europie oraz poszerzać wiedzę i umiejętności z zakresu rozwoju osobistego. Nie boję się nowych wyzwań, dlatego w wakacje odbyłam staż w Wietnamie jako nauczyciel języka angielskiego.

katarzyna-przytula

KATARZYNA PRZYTUŁA

Uczelnia: Uniwersytet Marii Curie-Skłodowskiej w Lublinie
Kierunek: Finanse i Rachunkowość

Od początku swoich studiów działam aktywnie w Kole Naukowym Ekonomistów, gdzie w tym roku pełnię funkcję prezesa. Jestem również członkiem organizacji Enactus UMCS, a także należę do sekcji sportowej AZS UMCS, w której mam możliwość uprawiać swój ulubiony sport, jakim jest kolarstwo górskie. W wolnych chwilach lubię czytać książki z dziedziny fantastyki oraz piec ciasta i ciasteczka.

Zostałam Ambasadorem GMC Poland, ponieważ jestem zwolenniczką takich gier biznesowych, dlatego też wspólnie ze znajomymi bierzemy w niej udział

kamil-chmura

KAMIL CHMURA

Uczelnia: Uniwersytet Marii Curie-Skłodowskiej w Lublinie
Kierunek: Ekonomia

Cześć! Mam na imię Kamil i w tym roku mam przyjemność być ambasadorem GMC. Studiuję ekonomię na 2 roku na Uniwersytecie Marii Curie-Skłodowskiej w Lublinie i z każdym kolejnym miesiącem utwierdzam się w przekonaniu, że to była dobra decyzja. Na co dzień jestem również członkiem zarządu Koła Naukowego Ekonomistów UMCS i aktywnie działam na uczelni. Do moich zainteresowań mogę zaliczyć inwestowanie, rynki kapitałowe oraz zagadnienia związane z gospodarką. Do bardziej luźnych spotkania ze znajomymi, słuchanie muzyki, siłownia oraz motoryzacja i strzelnictwo.

bartosz-szablowski

BARTOSZ SZABŁOWSKI

Uczelnia: Politechnika Warszawska
Kierunek: Automatyka i Robotyka

Wielbiciel merytokracji przez połączenie umiejętności z zakresu biznesu i Data Science, którym od niedawna jestem zafascynowany. Od 2014 aktywny inwestor na Warszawskiej Giełdzie. Prowadzę kanał Batmaja na platformie YouTube. Nie lubię się nudzić, a lubię się rozwijać

karol-pogorzelski

KAROL POGORZELSKI

Uczelnia: Szkoła Główna Gospodarstwa Wiejskiego
Kierunek: Finanse i rachunkowość

Od ponad roku jestem aktywnym członkiem organizacji Enactus, w której wraz z zespołem staram się wdrażać w życie projekty odpowiedzialne społecznie. Dołączyłem do programu ambasadorów GMC, ponieważ jest to świetna okazja do poznania studentów, którzy tak jak ja pragną wynieść ze studiów więcej niż samą wiedzę. Uważam, że doświadczenie jakie zdobyłem w ubiegłym roku jako uczestnik Global Management Challenge jest nieocenione, dlatego też jako ambasador chcę, by jak największa liczba studentów spróbowała swoich sił w symulacji. Jestem pasjonatem sportu, a w szczególności piłki nożnej i snowboardu, w wolnym czasie inwestuję na giełdzie.

michal-mioduszewski

MICHAŁ MIODUSZEWSKI

Uczelnia: Politechnika Warszawska
Kierunek: Elektrotechnika

Cześć! Jestem Michał i w tym roku rozpocząłem studia magisterskie na Politechnice Warszawskiej. Aktywnie angażuję się w wydarzenia organizowane przez Biuro Karier PW oraz organizacje studenckie. Uwielbiam wspinaczkę górską. Poprzednia edycja GMC bardzo mnie zaciekawiła dlatego w tym roku postanowiłem dołączyć do zespołu ambasadorów.

anna-chmura

ANNA CHMURA

Uczelnia: Politechnika Lubelska
Kierunek: Zarządzanie

Jestem zaangażowaną studentką dwóch lubelskich uczelni – Politechniki Lubelskiej i Uniwersytetu Marii Curie-Skłodowskiej. Od pierwszego roku aktywnie działałam. Współpracowałam dotychczas z kołami naukowymi oraz Samorządem Studenckim. Zostałam Ambasadorem GMC ponieważ chciałam, aby jak najwięcej osób usłyszało o tej symulacji. W wolnym czasie zajmuję się organizacją podróży dla znajomych i samymi podróżami.