AMBASADORZY GLOBAL MANAGEMENT CHALLENGE 2018/2019

1-Magda-Gogolkiewicz

MAGDA GOGOŁKIEWICZ

Uczelnia: Politechnika Warszawska
Kierunek: Zarządzanie

Od ponad trzech lat aktywnie działam w dwóch organizacjach studenckich Enactus oraz ESTIEM na PW. W wolnym czasie uwielbiam podróżować w nowe, ciekawe miejsca oraz spędzać miło czas z najbliższymi. Zdecydowałam się zostać Ambasadorem GMC aby zyskać nowe doświadczenie, współpracować z ambitnymi ludźmi oraz wspólnie z innymi ambasadorami symulacji wspierać w rozwoju ten projekt.

2-Paulina-Potacja

PAULINA POTOCKA

Uczelnia: Politechnika Warszawska
Kierunek: Administracja

Należę do Niezależnego Zrzeszenia Studentów Politechniki Warszawskiej. Dążę do tego, aby  maksymalnie wykorzystać okres studiów, dlatego też działam w organizacji studenckiej angażuje się w rozwijające projekty, szukając przy tym ludzi pełnych pasji. W wolnym czasie uwielbia, podróżować. 

3-Pawel-Jedraszek

PAWEŁ JĘDRASZEK

Uczelnia: Politechnika Łódzka
Kierunek: Business and Technology

Jestem pasjonatem przedsiębiorczości z pogranicza biznesu i technologii. Z tego powodu uwielbiam gry symulacyjne, które uważam za niezrównaną możliwość rozwoju. Swoje pasje realizuję również pracując nad projektami w łódzkiej sekcji organizacji studenckiej Enactus. W czasie wolnym żegluje, gdzie mnie wiatr poniesie lub projektuję i gram w gry planszowe.

4-Dawid-Witka

DAWID WITKA

Uczelnia: Uniwersytet Gdański
Kierunek: Zarządzanie

Jestem pasjonatem rozwoju osobistego oraz aktywnym członkiem zarządu w Kole Naukowym Inwestor, które realizuje przeróżne projekty z zakresu inwestycji i nieruchomości. Jestem autorem artykułu promujący symulację GMC na portalu bogatystudent.pl. W wolnym czasie pochłaniam biografie znanych osób biznesu oraz książki związane z szeroko pojętymi finansami i rozwojem personalnym.

5-keya-bhaumik

KEYA BHAUMIK

University: SGH Warsaw School of Economics
Field of Studies: BA Global Business, Finance and Governance

I was born in India and have been travelling to Europe every year, with my family, since I was two years old. Throughout my schooling until now, I have been an active participant in various co-curricular and sporting activities. I can also sing and play the acoustic guitar.
My teachers and peers have always lauded me for my team leadership abilities and, I believe that I am a confident and capable team player.
One of my proudest accomplishments is that I became a published author at the age of 16 years with my story called „The Quiet Listener”.

6-Anastasiia-Sofishchenko

ANASTASIIA SOFISHCHENKO

University: SGH Warsaw School of Economics
Field of Studies: BA Global Business, Finance and Governance

I am a student of the second year of  Warsaw School of Economics. My field of study is Global business, Finance and Governance. I am interested in learning  foreign languages, cycling, travelling and programming. I speak Russian, Ukrainian, English,Polish and Spanish. I like playing volleyball in my leisure time.

7-Tomasz-Zwierzchowski

TOMASZ ZWIERZCHOWSKI

Uczelnia: Uniwersytet Łódzki
Kierunek: Finanse i Rachunkowość

Uczestnik koła SKN Inwestor, które daje duże możliwości rozwoju, realizując bardzo wymagające projekty. Dzięki aktywnemu uczestnictwu rozwinąłem wiele swoich umiejętności. Aktywnie spędzam wolny czas na rowerze, a kiedy to niemożliwe lubię oglądać filmy.

8-Kamila-Paczynska

KAMILA PACZYŃSKA

Uczelnia: Uniwersytet Łódzki
Kierunek: Finanse i Rachunkowość

Dużą część mojego czasu pochłania działalność w lokalnym komitecie międzynarodowej organizacji IAESTE. W IAESTE Uniwersytet Łódzki pełnię funkcję vice prezesa. Dzięki czynnemu działaniu rozwinęłam swoją kreatywność, nauczyłam się jak współpracować oraz zarządzać ludźmi. W wolnych chwilach lubię oglądać filmy, podróżować po Europie oraz poszerzać wiedzę i umiejętności z zakresu rozwoju osobistego. W najbliższe wakacje planuję odbyć staż w Japonii, w Chinach lub w innym państwie Azji.

9-Marcin-Gontarski

MARCIN GONTARSKI

Uczelnia: Szkoła Główna Gospodarstwa Wiejskiego
Kierunek: Ekonomia

Od ponad 2 lat aktywnie działam w organizacji odpowiedzialnego biznesu Enactus SGGW oraz organizacji Get Ready – Zarządzanie w Sporcie na Uniwersytecie Warszawskim. Zostałem Ambasadorem GMC, ponieważ jest to świetna okazja do rozwoju poprzez współdziałanie z wieloma ambitnymi studentami. W promowaniu GMC najważniejsze jest dla mnie, aby jak najwięcej osób miało okazję poznać tą symulacje i spróbować swoich sił. Poza uczelnią, pracą i organizacjami dużo czasu poświęcam na uprawianie sportu. Pasjonuję się rugby oraz piłką nożną, a gdy przychodzi czas odpoczynku spędzam go z bliskimi.

10-Magdalena-Nowak

MAGDALENA NOWAK

Uczelnia: Uniwersytet Ekonomiczny w Poznaniu
Kierunek: Informatyka i Ekonometria

Jestem Team Leaderem organizacji Enactus działającej na Uniwersytecie Ekonomicznym w Poznaniu. Interesuję się zarządzaniem projektami IT, z czym wiążę swoją przyszłość oraz staram się pogłębiać wiedzę za pomocą warsztatów i szkoleń. Hobbystycznie zajmuję się grafiką, w której mogłam rozwinąć swoje umiejętności w czasie rocznego stażu jako analityk w dziale kreatywnym.

11-Jakub-Kowalski

JAKUB KOWALSKI

Uczelnia: Uniwersytet Warszawski
Kierunek: Zarządzanie

Jestem zaangażowanym studentem zarządzania. Prowadzę start-up i pełnię funkcję dyrektora ds. rozwoju w stowarzyszeniu studenckim Cognitis. Moim zainteresowaniem jest rozwój w dziedzinie biznesu i zarządzania. Prywatnie zapalony żeglarz i narciarz.

12-patrycja-sluja

PATRYCJA SŁUJA

Uczelnia: Politechnika Rzeszowska
Kierunek: Zarządzanie

Zostałam Ambasadorem GMC, dlatego że staram się ciągle rozwijać swoje kompetencje, lubię poznawać nowych ludzi, uczyć się nowych rzeczy. Jestem aktywną studentką Politechniki Rzeszowskiej. Obecnie obejmuje stanowisko prezesa SKN Project5, którego jestem równocześnie założycielem. Równolegle działam na rzecz Samorządu Studenckiego Politechniki Rzeszowskiej oraz społeczności z mojego otoczenia tj. członkini OSP Hucisko, wolontariuszka DKMS. 

13-michal-marchewka

MICHAŁ MARCHEWKA

Uczelnia: Politechnika Poznańska
Kierunek: Inżynieria Zarządzania

Jestem studentem II roku na Politechnice. Od I semestru działam prężnie w Enactus Politechnika Poznańska, gdzie rozwijam nowe umiejętności i staram się być coraz lepszą wersją siebie. Swoje życie poświęcam podróżowaniu, co sprawia mi największą przyjemność. Jestem ciekawy świata.