Rejestracja zespołów firmowych

Rejestracja zespołów firmowych do nowej, 20 Edycji Global Management Challenge w Polsce jest aktywna do 27 października 2019 r. Aby zarejestrować zespół firmowy należy wypełnić poniższą kartę rejestracyjną. W skład zespołu może wchodzić od 3 do 5 osób. Zmiana w składzie drużyny jest możliwa do połowy pierwszego etapu. W zespole mogą występować pracownicy różnych specjalizacji oraz szczebli. W konkursie będą występować po patronatem swojej firmy. Prosimy o zapoznanie się z regulaminem konkursu oraz agendą GMC…

Czytaj dalej

Rejestracja studentów

Rejestracja zespołów studenckich do 20 Edycji Global Management Challenge będzie trwała do 27 października 2019 r. Aby ubiegać się o bezpłatny start dla swojego zespołu należy wypełnić formularz on line dostępny na stronie. Po wypełnieniu formularza rejestracyjnego zespół jest rejestrowany w procesie selekcji do konkursu. Organizatorzy wspólnie ze Sponsorami wybiorą najciekawsze i najbardziej obiecujące drużyny studenckie, które zostaną zakwalifikowane do ogólnopolskiej rywalizacji GMC Poland 2019/2020.

Czytaj dalej

Agenda GMC

Konkurs GMC składa się z dwóch pięciotygodniowych etapów on-line (poza finałem krajowym). Każdy etap składa się z pięciu cykli decyzyjnych. Pierwszy etap poprzedza wprowadzenie w postaci tzw. demo treningu. Cykl decyzyjny to okres, w którym zespoły mogą opracowywać decyzje. Od samych uczestników zależy ile czasu poświęcą na udział w GMC. Ostrzegamy – symulacja jest wciągająca, a grywalizacja angażująca, w związku z tym efektem może być dłuższa praca nad decyzjami w zespołach niż planowaliście przystępując do konkursu;-)

Z ankiet przeprowadzonych wśród uczestników poprzednich edycji wynika, że czas na GMC to minimum 4 godziny w tygodniu. W kolejnych cyklach decyzyjnych czas analizowania scenariuszy może się skracać. Na czas pracy wpływa też sama dynamika pracy w zespole.

Czytaj dalej