Aktualności

Telewizja BIZNES24 to jedyna w Polsce telewizja dla inwestorów, przedsiębiorców i ludzi dbających o swoje pieniądze. Codziennie emituje kilkanaście godzin programów newsowych pokazujących informacje ważne dla portfeli mieszkańców Polski. Oglądać ją można w sieciach kablowych, satelitarnych, oraz przez Internet.

W tegorocznej edycji Global Management Challenge telewizja BIZNESA24 została sponsorem aż 5 zespołów – Core Enterprises, Mito Loto, SafeStock, The Avengers oraz Wetlinex.

Core Enterprises, zespół studentów z Akademii Leona Koźmińskiego, od samego początku utrzymywał się w ścisłej czołówce w swojej grupie, która de facto wyróżniała się mocnymi zespołami w całej grywalizacji. Dowodem jest fakt uzyskiwania co kwartał przez zespoły zbliżonych Wyników Inwestycyjnych. Zespół wykazywał się ponadprzeciętnymi umiejętnościami i pokazał, że potrafi w krytycznych sytuacjach wyjść z opresji! Gratulujemy przede wszystkim zawziętości oraz przejścia do następnego etapu GMC Poland!

Mito Loto, zespół z Politechniki Poznańskiej, od 2 Cyklu Decyzyjnego kształtował swoją pewną pozycję lidera w grupie, zostawiając co Cykl konkurencje w tyle. Mito Loto uzyskali jeden z najwyższych wyników inwestycyjnych w tegorocznej edycji GMC Poland! Trafnymi oraz przemyślanymi decyzjami zespół pokazał, że potrafi kierować wirtualnym przedsiębiorstwem w stronę sukcesu! Gratulujemy zdobytego Wyniku Inwestycyjnego oraz życzymy powodzenia w II etapie GMC Poland!

Zespoły SafeStock, The Avengers oraz Wetlinex miały swoje wzloty i upadki, wychodząc na prowadzenie i dając sobie możliwość wyjścia z grupy, ale ostatecznie niestety konkurencja okazała się zbyt mocna. Bardzo Wam dziękujemy za dotychczasową grę i życzymy powodzenia w dalszym rozwoju umiejętności biznesowych!