Aktualności

24 listopada, obędzie się pierwsze spotkanie klubu Alumni GMC w Miasteczku Orange.

Tematem przewodnim naszego spotkania będzie ciekawość, innowacje i nowoczesne technologie ( na usługach życia codziennego).

Zaplanowaliśmy wiele atrakcji, warsztaty oraz możliwość wygrania dodatkowych nagród!

 

Agenda spotkania znajduje się poniżej:

13:30- 14:00 – Rejestracja uczestników – Po wejściu do budynku prosimy o kierowanie się do recepcji, w celu odebrania identyfikatora (niezbędny będzie dowód osobisty!). Następnie zapraszamy do naszego stoiska GMC AlumniJ

14:00- 14.30 – Część oficjalna, powitanie (Orange i BIGRAM)

14.30 – 17.00 – Część warsztatowa

  • Orange to przestrzeń dla wiecznie ciekawych, czyli jak Orange Polska buduje wizerunek pracodawcy.
  • BIHAPI – Zespół Integracji Technologii i Innowacji z Orange Labs zaprezentuje programy i konkursy wspomagające rozwój małych, innowacyjnych firm, które umożliwiają tzw. start-up’om skupienie się na rozwoju, wdrażaniu usług oraz tworzeniu produktów doskonalących obecne rozwiązania telekomunikacyjne!
  • Ogrody Innowacji – Zespół Ogrodów Innowacji Orange Polska zaprosi Państwa do przestrzeni innowacyjnych produktów i rozwiązań.  Jeśli jesteście zainteresowani nowymi technologiami macie szansę dowiedzieć się więcej, zobaczyć jak wygląda świat telekomunikacji od środka!

17:00 – 18:30 – Część nieoficjalna 

Aby potwierdzić swoją obecność, prosimy o przesłanie maila na adres: info@gmcpoland.pl, lub kontakt z Aleksandrą Perkowską: 22 646 94 94.

Liczba miejsc jest ograniczona, liczy się kolejność zgłoszeń, uprzejmie prosimy o potwierdzenie obecności do 20 listopada 2014r. Udział w spotkaniu jest bezpłatny. Nie zwracamy kosztów za przejazd, oraz ewentualny nocleg.