Aktualności
wut-team
``Meet the teams`` dodatkowy konkurs dla zespołów w GMC demo treningu

Uczestnictwo w ogólnopolskiej grywalizacji to nie jedyna atrakcja czekająca na zespoły startujące w GMC Poland 2016. Wszystkie zakwalifikowane do GMC Poland 2016 drużyny (zarówno studenckie jaki i firmowe) zapraszamy do udziału w dodatkowym mini konkursie „Meet the teams”.

Konkurs polega na przedstawieniu ‘kreatywnej wizytówki’ zespołu w GMC (zdjęcie wraz z krótkim opisem członków drużyny, film, wiersz, prezentacja), dzięki której będziemy mogli lepiej poznać Waszą drużynę startującą w konkursie. Zdjęcie może przedstawiać pracę nad decyzjami, tzw. team spirit, może to być np. motto lub wiersz opisujący drużynę. Forma jest dowolna. Aby zgłosić zespół do konkursu Meet the teams wystarczy przesłać wizytówkę na adres info@gmcpoland.pl do 7 listopada, w temacie należy wpisać: Meet the teams – nazwa Waszej drużyny. Wzięcie udziału w konkursie jest jednoznaczne z akceptacją regulaminu.

Konkurs jest skierowany tylko do zespołów, które startują w edycji GMC Poland 2016.

Nagrody:

  • Spośród nadesłanych zgłoszeń wyłonimy trzy drużyny, które zostaną zaproszone na specjalne szkolenie GMC w dniu 21 listopada (w siedzibie BIGRAM w Warszawie), na którym eksperci od procesów decyzyjnych pomogą Wam usprawnić proces współpracy w zespole*.
  • Wybrane, najciekawsze nagrania, zdjęcia, zgłoszenia zostaną udostępnione na fanpage’u GMC Poland na Facebook’u.
  • Przewidujemy również wyróżnienia dla najciekawszych zgłoszeń i dodatkowe upominki w postaci książek wydanych pod patronatem GMC Poland.

*Nie podamy rozwiązania typu „jak wygrać GMC” ale mamy nadzieję, że umocnimy Waszą motywację i pomożemy w opracowaniu zasad podejmowania decyzji i współpracy w zespole. 🙂