Aktualności
Jak wygrać studia MBA?

3 lutego 2018  na Akademii Leona Koźmińskiego odbyło się spotkanie „Grasz w GMC – wygrywasz MBA”. Jest to kolejna edycja spotkania organizowanego wspólnie przez Akademię Leona Koźmińskiego i firmę BIGRAM.

W spotkaniu wzięli udział przedstawiciele zespołów firmowych grających w 18. edycji GMC – Global Management Challenge Poland, oraz członkowie Klubu Alumni GMC.

Podczas wydarzenia zaproszeni goście wypełniali test typu GMAT. Osoba, która uzyskała największą liczbę punktów, w najkrótszym czasie otrzymała w nagrodę możliwość bezpłatnego studiowania programu Koźmiński MBA Finanse. Wszystkie osoby biorące udział w konkursie, które zaliczyły test na minimum 42 punkty, mają możliwość aplikowania na studia MBA finanse bez konieczności ponownego zdawania testu. Zostaną one również zwolnione  z opłaty rekrutacyjnej.

Najwyższy wynik w testach typu GMAT zdobył Maciej Bryński, który jest Alumnem GMC. Główną nagrodą jest udział w studiach MBA FINANSE.

Drugie i trzecie miejsce trafiły do Adama Kępki z Oriflame oraz Jakuba Rutki z GK PKE. Otrzymali oni upominki z ALK, oraz książki wydawnictwa MT Biznes.

W ścisłej czołówce z wysokimi wynikami testu znaleźli się przedstawiciele firm: Raiffeisen Bank Polska, Orifalme, Grupy Żywiec oraz Budimex.

W drugiej części spotkania uczestnicy wzięli udział w wykładzie dr Krzysztofa Przybyszewskiego „Psychologiczne pułapki myślenia o pieniądzach”.

Nagrodę główną na ręce Pana Macieja przekazał Rektor prof. ALK dyr. Hab. Witold  T. Bielecki.