Aktualności

24 listopada odbyło się pierwsze spotkanie klubu Alumni GMC w Miasteczku Orange.

Podczas pierwszej części spotkania, uczestnicy mieli szansę na zwiedzanie Ogrodów Innowacji, oraz uzyskania szczegółowych informacji dotyczących programów Orange, które wspierają młodych przedsiębiorców.

W kolejnej części spotkania na Alumnów czekało wiele rozrywek, była to również doskonała możliwość do wymiany doświadczeń przez uczestników różnych edycji konkursu. Wielu z nich to w tej chwili doświadczeni menedżerowie, którzy zaczynali budować swoją ścieżkę kariery właśnie poprzez udział w projekcie, będąc jeszcze na studiach. Marcin Tatjewski , zwycięzca jednej z edycji konkursu: „Udział w konkursie poszerzył moje horyzonty, pokierował dalszą częścią mojej kariery. Po wygranej w konkursie dostałem pracę w banku inwestycyjnym w Londynie, a następnie pracę w consultingu, już w Warszawie. Myślę, że gdyby nie GMC nie mogłoby się to zdarzyć. GMC pokazało mi, że moje umiejętności i predyspozycje mogę zastosować w tych dziedzinach.”

Klub Alumni GMC został powołany wspólnie z Orange na początku 2014 roku, jego celem jest zrzeszanie entuzjastów tego prestiżowego wydarzenia. Za nami pierwsze spotkanie, to był dzień pełen wrażeń. Miło jest widzieć, że uczestnicy nadal mają wiele wspólnego i dobrze wspominają konkurs Global Management Challenge. Mamy nadzieję na kolejne spotkanie. Komentowała pierwsze wrażenia ze spotkania Paulina Mazur, Organizator GMC w Polsce.

Kolejne spotkanie klubu Alumni GMC już w przyszłym roku!