Aktualności

Aleksandra Kosmala, uczestniczka konkursu GMC z ramienia Grupy Żywiec, wygrała studia MBA!

Jedną z dodatkowych możliwości dla zespołów firmowych grających w GMC, jest organizowany co roku konkurs – „Grasz w GMC wygrywasz MBA”.

We współpracy z Akademią Leona Koźmińskiego zapraszamy uczestników zespołów firmowych w GMC do udziału w teście GMAT. Osoba, która osiąga najwyższy wynik w teście, otrzymuje zaproszenie do podjęcia bezpłatnie studiów MBA na ALK. W tym roku spotkanie odbyło się 7 lutego

Tym razem najlepsza okazała się reprezentantka Grupy Żywiec. Gratulujemy!

Drugie miejsce i zaproszenie na prestiżowe seminarium z cyklu Autorytety pt. „Go BIG or Go HOME” które będzie prowadzone przez Randy Gage’a również trafiło do przedstawiciela Grupy Żywiec S.A, Pana Michała Peschak.

Kolejne miejsca wyróżnione nagrodami zajmowali reprezentanci takich firm jak: Carrefour Polska, Bank Zachodni WBK, KPMG, Robert Bosch Sp. z o.o.

W drugiej części uczestnicy wzięli udział w wykładzie „Finanse dla nie finansistów” przeprowadzonym przez dr Pawła Wnuczaka – wykładowcę na studiach MBA w Akademii Leona Koźmińskiego.

Podczas krótkiej prelekcji, prowadzący przedstawił problem wyceny realnej wartości danego przedsiębiorstwa oraz jej powiązania z wynikiem inwestycyjnym.

Nagrodę główną na ręce Pani Aleksandry przekazał rektor ALK – prof. Witold Bielecki.

Zwycięzcy MBA