AktualnościO konkursie GMC

W związku z przygotowaniami do 15. edycji konkursu GMC w Polsce zapraszamy do udziału w atrakcyjnym programie partnerskim skierowany do wszystkich, którzy są zainteresowani promocją i współpracą przy rozwoju konkursu Global Management Challenge w Polsce.

Zostań GMC Associate!

Chcemy zaproponować Ci współpracę, dzięki której będziesz partycypował w zyskach, otrzymując stały procent od każdego zgłoszonego za Twoim pośrednictwem zespołu. Współpraca dotyczy zgłoszeń zespołów firmowych jak i pozyskanych sponsorów do zespołów studenckich.

 

W jaki sposób zgłosić zespół?

1.Skontaktuj się z nami, aby uzyskać materiały (broszurę, prezentację GMC) i poinformuj nas o firmach (sponsorach), z którymi podejmiesz rozmowy na temat udziału w konkursie.

2.Jeśli pozyskasz zespół/-oły zgłoś do nas informacje o firmach które pozyskałeś do projektu. Zadbaj też o to, aby drużyna wypełniając formularz zgłoszeniowy on-line wpisała w komentarzach Twoje dane jako GMC Associate. Wówczas będziemy mieć pewność, że rejestracja przebiegła pomyślnie i firma zgłosiła się do konkursu w wyniku Twoich rekomendacji i działań.

3.Po uregulowaniu formalności związanych z udziałem zespołu/ów w konkursie, tj. opłaceniu faktury za udział w konkursie przez pozyskaną przez Ciebie firmę/y przekażemy ci prowizję zgodnie z warunkami współpracy partnerskiej.

Prowizje*, które oferujemy wyglądają następująco:

Za sprzedaż zespołów:
– 1 zespół– otrzymasz 10% prowizji
– 3-4 zespoły – otrzymasz 15% prowizji
– 5 zespołów i więcej – otrzymasz 20% prowizji

* Prowizje dotyczą zespołów rejestrujących się na zasadach pełnej odpłatności.

Przypominamy:
Koszt udziału jednego zespołu firmowego w konkursie GMC to 6 000 zł netto, sponsorowanie drużyny studenckiej 6400 netto.

Do 15 czerwca obowiązuje promocyjna kwota w wysokości 4000 zł netto/zespół w GMC Poland 2014.

Jeśli masz dodatkowe pytania skontaktuj się z nami!

Zainteresowany? Zapraszamy do kontaktu!
Aleksandra Perkowska
GMC Project Manager
tel. (22) 646 94 94
kontakt mailowy