Po podsumowaniu 14 edycji konkursu Global Management Challenge (wcześniej Euromanager) w Polsce wyróżniliśmy najbardziej aktywnych i zaangażowanych w ten innowacyjny projekt pracodawców.

 

Laureatami nagród wśród następujących kategorii zostali:

Pracodawca inwestujący w rozwój pracowników: Bank BPH, Bank Zachodni WBK, Carrefour Polska, Makro Cash & Carry Polska, PKN Orlen,

Pracodawca inwestujący w młode talenty: KPMG

Pracodawca inwestujący w rozwój pracowników oraz młodych talentów: Deloitte, Grupa PZU, Polkomtel.

Nagrodę specjalną otrzymali Bank Millennium za największą liczbę zespołów (233!), oraz Orange Polska za najdłuższy udział i obecność w GMC (11 edycji oraz 210 zespołów).

Uroczyste wręczenie nagród odbyło się 30 czerwca w siedzibie firmy BIGRAM.

Konkurs został po raz pierwszy zorganizowany w 2000 roku. W ciągu wszystkich 14. edycji wzięło w nim udział ponad 25 000 osób, przedstawicieli 303 firm oraz 80 uczelni. Z roku na rok liczba uczestników biorących udział w GMC zwiększa się ze względu na jego renomę i prestiż. W rankingu GMC Employers wyróżnione zostały firmy, które najodważniej inwestują w rozwój pracowników. Tytuł GMC Employer został przyznany firmom, które udostępniły swoim pracownikom najnowocześniejsze metody rozwojowe, takie jak symulacja biznesowa GMC.