AktualnościFinał 22. Edycji Global Management Challenge Poland

W środę 9 marca, odbył się kolejny Finał Global Management Challenge Poland! Z uwagi na względy bezpieczeństwa, wydarzenie odbyło się w formule on-line.

 

W tegorocznym finale wzięło udział, aż 7 zespołów!

  1. Trielle – Politechnika Poznańska
  2. AMS Team – AMS S.A.
  3. AMIS Girls – Politechnika Bydgoska
  4. Black Diamonds – Politechnika Bydgoska
  5. Mistrzynie Strategii – Politechnika Bydgoska
  6. Ocean’s Five – Uniwersytet Ekonomiczny w Katowicach
  7. Lapidarne Szyszki – Uniwersytet Warszawski

 

Zespoły finałowe konkurowały ze sobą z miejsc pracy, sal uczelnianych oraz prywatnych mieszkań zlokalizowanych między innymi w Warszawie, Katowicach a nawet w Wielkiej Brytanii! 

Wszyscy uczestnicy pozostawali w stałej łączności z organizatorem i pozostałymi drużynami w formie wirtualnej konferencji. Mimo odbycia się finału w formie wirtualnej, rozgrywki były bardzo emocjonujące od samego początku.

Po całodniowej grywalizacji bezprecedensowym liderem GMC Poland oraz najlepszym graczem został zespół Ocean’s Five, osiągając przy tym rekordowo wysoką notę Wyniku Inwestycyjnego o wartości 7 000 000!

Ocean’s Five, to zespół 5 zdolnych i ambitnych studentów oraz studentek z Uniwersytetu Ekonomicznego w Katowicach.

Drugie miejsce zajął zespół firmowy AMS Team reprezentując AMS S.A. Podium zamyka zespół Lapidarne Szyszki reprezentujący Uniwersytet Warszawski.

Wyniki GMC 2022

Zwycięska drużyna otrzymała tytuł Mistrza Polski GMC i będzie reprezentować Polskę na finale światowym Global Management Challenge 2022 w Hiszpani. Nagrodą główną dla wygranego zespołu są również studia podyplomowe ufundowane przez partnera GMC Polska – Akademię Leona Koźmińskiego.

Dziękujemy wszystkim zespołom uczestnictwa w grywalizacji GMC oraz gratulujemy finalistom wytrwałości oraz umiejętności biznesowych i analitycznych! To nie łatwa sztuka być w finale!

zdjęcie z finału