Aktualności
Dodatkowy konkurs „Stwórz hasło na 20. edycję GMC Poland”

Konkurs „Stwórz hasło na 20. edycję GMC Poland” jest to wyjątkowy konkurs rozpoczynający jubileuszową edycję Global Management Challenge!

GMC Poland to nie tylko rozwój umiejętności i poszerzanie horyzontów, ale również świetna zabawa! W grywalizacji uczestniczą zespoły z całego kraju, różnych uczelni i z różnym doświadczeniem akademickim jak i zawodowym!

W tym roku odbędzie się edycja dwudziesta, a na świecie edycja czterdziesta, które zakończą się wielkim i uroczystym GMC World Final w Lizbonie w 2020 roku.

W związku z tym, że będzie to, jedyna w swoim rodzaju edycja specjalna, po wielu latach sukcesów GMC w Polsce, chcemy jej nadać uroczystą oprawę i wzbogacić o dodatkowe działania, wydarzenia, spotkania i debaty. Jedną z nich jest konkurs: „Stwórz hasło na 20. edycję GMC Poland”, który polega na wymyśleniu hasła promującego jubileuszową edycję Global Management Challenge w Polsce. Hasło powinno być krótkie, chwytliwe oraz kreatywne.
Zwycięzca otrzyma bezpłatny udział wraz ze swoim zespołem w najbliższej edycji Global Management Challenge!

Zgłoszenie wysyłamy na adres mailowy: info@gmcpoland.pl. W tytule wiadomości wpisujemy „Konkurs – Stwórz hasło na 20. edycję GMC Poland”. W treści maila podajemy swoje imię, nazwisko oraz dane kontaktowe: e-mail i numer telefonu oraz hasło promujące GMC.

WYDŁUŻAMY TERMIN!

Na zgłoszenia czekamy do 18 sierpnia!

Przewidujemy również wyróżnienia dla najciekawszych zgłoszeń i dodatkowe upominki.

Wzięcie udziału w konkursie jest równoznaczne z akceptacją regulaminu