Aktualności
DOBRY ROZMIAR
AVON dołączył do 17. edycji GMC Poland 2016

AVON zaangażował się w 17. edycję konkursu oferując patronat 20 zespołom studenckim. Dzięki firmie aż 100 studentów będzie miało możliwość udziału w największej na świecie symulacji biznesowej. Wspieranie studentów w dodatkowych inicjatywach, dawanie możliwości rozwoju i realizacji młodym osobom to dla AVON priorytety.

Zaufanie, szacunek, wiara, pokora i prawość to wartości, które budują w firmie niepowtarzalną atmosferę i przyjazne środowisko pracy. Te pięć haseł towarzyszy nie tylko w pracy, ale również poza nią. Avon wychodzi naprzeciw potrzebom kobiet prowadząc globalne kampanie, których celem jest walka z rakiem oraz przemocą domową. Działania AVON zostały docenione przez międzynarodową organizację Top Employers Institiute, która już czwarty rok z rzędu nagrodziła AVON prestiżowym tytułem Top Employer Polska.

Agnieszka Halicka
Junior HR Specialist w AVON

Agnieszka Halicka, Junior HR Specialist mówi o AVON :  „Jesteśmy innowacyjnym pracodawcą, otwartym na nowe pomysły i stwarzającym ogromne możliwości rozwoju w ulokowanych w Warszawie strukturach regionalnych (Europa Centralna, 19 rynków) i globalnych oraz w naszej fabryce w Garwolinie, która jest jedną z największych i najnowoczesniejszych fabryk z centrum dystrybucyjnym w Europie. Niezależnie od tego, na jakim stanowisku pracujesz, w Avon masz realny wpływ na to, w jakim kierunku rozwija się Firma. U kandydatów nie szukamy doświadczenia, a potencjału. GMC idealnie wpisuje się w naszą strategię, pozwoli nam przede wszystkim aktywnie podejść do studentów biorących udział w konkursie, poznać ich bliżej i być może zaproponować dalszą współpracę, która, mamy nadzieję może być dla nich rozpoczęciem naprawdę niezwykłej przygody

W tegorocznej edycji Global Management Challenge AVON sponsoruje udział 20 zespołów studenckich. Być może dla niektórych będzie to początek owocnej współpracy z AVON i początek kariery w warszawskiej centrali, która koordynuje pracę 19 rynkówEuropy Centralnej lub w jednym z działów fabryki w Garwolinie, produkującej  kosmetyki dla ponad 50 krajów świata.

W Avon piękno daje siłę. Siła daje niezależność. Niezależność daje radość z życia i odwagę – również do podjęcia wyzwania w Global Management Challenge.