Aktualności

Z okazji zbliżającej się 15 rocznicy konkursu GMC w Polsce (wystartowaliśmy w 1999/2000) mamy przyjemność zaprosić wszystkich dotychczasowych uczestników do klubu Alumni GMC.

 

 

Sponsorem projektu jest Orange Polska. Wkrótce zaprosimy uczestników projektu GMC (wcześniej Euromanagera) do rejestracji w klubie.

 

 

logo_orange

 

 

Konkursowi GMC towarzyszymy od kilku lat, będąc jednym z głównych sponsorów tego przedsięwzięcia. Jako Orange jesteśmy zainteresowani i ciekawi, w jaki sposób umiejętności i doświadczenia uczestników, obecnie już zapewne absolwentów i młodych profesjonalistów przełożyły się na ich funkcjonowanie w realnym świecie biznesu. Formuła Klubu Alumnów daje możliwość pozyskania takiej wiedzy i dlatego przez najbliższe dwa lata chcemy zaangażować się we współtworzenie Klubu.”  – deklaruje Grzegorz Steinke, Dyrektor Rekrutacji i Rozwoju Pracowników, Orange Polska.

Dla Alumnów przewidzieliśmy wydarzenia i projekty wokół konkursu GMC. W ramach inauguracji Klubu GMC Alumni w Polsce, sponsor Orange Polska sfinansował udział wybranych zespołów alumnów w nowej symulacji w GMC Poland.