Znamy finalistów konkursu XV edycji GMC Poland

source link follow link Zakończył się II etap 15 polskiej edycji konkursu Global Management Challenge.

W wyjątkowo zaciętej rywalizacji o udział w krajowym finale walczyły 64 zespoły. Do ścisłego finału dostało się osiem najlepszych drużyn, wśród nich: dwa zespoły studenckie startujące pod patronatem  http://cctvekb.ru/bay/kupit-bez-retsepta-tsiklomed.html MasterCard – SCAM i QWERTU, Inżynierowie Sukcesu – pod patronatem свимпул Magazynu Studenckiego Trend, Bukłak pod patronatem source link Gazety Ubezpieczeniowej oraz MMKA pod patronatem моментальный магазин ramp BPCC. Do finału zakwalifikowały się trzy drużyny firmowe VisionWork z купить спайс в ессентуках Volkswagen Banku, PGE Przyszłość z купить глюкогенные грибы Grupy Kapitałowej PGE oraz zespół partnera strategicznego follow link Deloitte – DeloiTTEam.

купить героин по закладке Finał w formie jednodniowej rozgrywki odbędzie się na Sali New Connect Giełdy Papierów Wartościowych w Warszawie już 30 marca. Wyniki poznamy dzień później na gali która odbędzie się na GPW w Warszawie.

W tym roku uroczystości finałów będą miały szczególny charakter. Ogłoszenie wyników zostanie poprzedzone debatą organizowaną z inicjatywy MasterCard pod tytułem: „Idee, Kapitał, Technologie – Jak skutecznie wspierać rozwój polskich start-up’ów?”. Debatę poprowadzi follow szef redakcji ekonomicznej Polsat News http://svenskahyrcentralen.se/pab/telegramm-zakladka.html Wojciech Szeląg.

Zwycięzcy tegorocznej edycji otrzymają indeks na studia podyplomowe na Akademii Leona Koźmińskiego w Warszawie i już w kwietniu będą reprezentować Polskę na finale światowym w Pradze.