IMG_0093
Zespół SCAM na finałach światowych Global Management Challenge

http://sawares.eu/life/zakladka-soli-na-solontsah.html click W dniach 22-23 kwietnia w Pradze odbyły się światowe finały konkursu Global Management Challenge. Polskę reprezentował wrocławski zespół studentów, który zwyciężył w marcu br. krajową edycję GMC.

follow site

enter Drużyna w składzie: Tomasz Łuczak, Michał Jakieła, Dawid Chudaś i Wojciech Karolewski rywalizował z najlepszymi drużynami z 21 państw.

enter 22 kwietnia odbyły się półfinały. Wszystkie zespoły zostały podzielone na 4 grupy. SCAM znalazł się w grupie z reprezentantami: Chin, Czech, Hong-Kongu, Portugalii i Turcji. W drugiej grupie rywalizowali ze sobą: Francja, Hiszpania, Katar, Meksyk, Rosja oraz Zjednoczone Emiraty Arabskie. W trzeciej grupie zespoły z: Indii, Kenii, Kuwejtu, Makao,  oraz Maroko. W czwartej zespoły reprezentujące: Ukrainę, Brazylię, Słowację, Estonię, Rumunię.

cannabis oil что это Tego samego dnia została ogłoszona lista uczestników ścisłego finału. http://nozdri-shire.ru/good/darya-pervitin.html Do finałowej ósemki zakwalifikowali się reprezentanci: Polski, Rosji, Indii, Makao, Ukrainy, Brazylii i Chin.

see url Dzień później, 23 kwietnia na Uniwersytecie Finansów i Administracji w Pradze finałowa ósemka toczyła zmagania o zdobycie mistrzostwa. Wyniki zostały ogłoszone tego samego dnia podczas uroczystej kolacji. Ósme miejsce zajęła Brazylia, polska drużyna SCAM zajęła 7 miejsce. Na trzecim miejscu znalazła się Ukraina, na drugim Makao. Pierwsze miejsce zdobyli reprezentanci Rosji.

http://www.nasifdent.ru/life/zlatoust-trava.html W tym roku rywalizacja na finałach światowych była niezwykle zacięta. Nasza drużyna w półfinałach znalazła się w bardzo trudnej grupie. Awans do finałów był dużym osiągnieciem i sukcesem naszych reprezentantów.  – mówi Paulina Mazur, koordynator GMC w Polsce.

http://masterline-spb.ru/life/geroin-v-zakladkah-kupit.html

source site Światowy finał GMC to dla nas ogromne emocje, przygotowywaliśmy się do niego bardzo szczegółowo, opracowując kolejne strategie i scenariusze.  Czujemy lekki niedosyt z powodu siódmego miejsca, natomiast patrząc z drugiej strony, przeszliśmy bardzo długą drogę, żeby być w tym miejscu.– dodał Tomasz Łuczak, kierownik zespołu SCAM.

see Światowy finał kolejnej edycji Global Management Challenge odbędzie się w kwietniu 2016 w Makao. Ale zanim dojdzie do kolejnego finału krajowego zapraszamy do udziału w 16 krajowej edycji konkursu GMC, która rozpocznie się w październiku.