http://bw6.ru/life/spaysi-kupit-v-moskve.html W dniach 26, 27, 28 października odbyły się Webinary – spotkanie online zorganizowane specjalnie dla wszystkich zakwalifikowanych uczestników tegorocznej edycji konkursu Global Management Challenge Poland.

http://net-com.su/bace/ekstazi-tabletki-kupit.html Celem Webinarów było przybliżenie idei symulacji biznesowej, poszerzenie wiedzy na temat rywalizacji w konkursie oraz pomoc w przygotowaniu się do udziału w Global Management Challenge.

go to link Zapis spotkań dostępny jest na kanale You Tube GMC Poland:

http://sound.ptzsite.ru/life/kupit-tabletku-ekstazi.html Temat I Webinaru : wprowadzenie do symulacji GMC. Witamy w grze! Trochę historii, zasad i wspomnienia naszych finalistów.

go here

enter Temat II: Organizacja pracy i komunikacji w zespole,  korzyści z udziału w symulacji, realizacja osobistych celów  rozwojowych. Jak się uczyć w symulacji? Jak zrozumieć grę? Jak dobrze wykorzystać czas w GMC?

http://forswim.ru/nado/kupit-skank.html

спайс закладки усинск Temat III: Narzędzia w GMC  – z jakich materiałów i pomocy korzystać? Wnioskowanie z danych, wykorzystanie arkuszy kalkulacyjnych,  dropbox, facebook, skype i innych, czyli usprawnienie komunikacji w zespole. Jak się przygotować do udziału w symulacji?

трамадол в казани купить

екатеринбург меф купить go to site Webinary były prowadzone przez:
– Organizatora konkursu w Polsce: Paulinę Mazur
http://divitest.videosigninc.com/moe/tramadol-kupit-v-almati.html oraz Finalistów poprzednich edycji:
– Prowadzących swój własny start up „Appsilon” – Filipa Stachurę, Marka Rogalę, Damiana Rodziewicza, Pawła Przytułę oraz
– Błażeja Jurewicza – założyciela doradczej firmy Architects of Value.