Rejestracja zespołów studenckich do Global Management Challenge.

go to site go to site Rejestracja zespołów studenckich do 18. edycji konkursu GMC Poland 2017/2018 potrwa do 30 listopada 2017r.

http://www.514-balcons.com/pab/sk-rega-kurgan.html

http://www.alrumaih.net/good/zakladka-kupit.html Aby ubiegać się o zakwalifikowanie do (bezpłatnego) udziału w konkursie drużyny studenckie są zobowiązane do:

кокаин курить

http://rostov-pravo.ru/life/vo-sne-nyuhat-kokain.html 1) wypełnienia poniższego formularza rejestracyjnego on-line do 30 listopada 2017r

http://krumasterclass.com/good/kupit-zakladku-soli-v-evpatorii.html

source link 2) wysłania http://www.newsocalypse.com/pab/narkotiki-kupit.html aplikacji w pliku excel, (uzupełnionej przez wszystkich członków zespołu!) na adres: rejestracja@gmcpoland.pl, w tytule wiadomości wpisując: „Aplikacja – nazwa zespołu”.

here Po wypełnieniu formularza rejestracyjnego oraz przesłaniu aplikacji excel zespół zostanie zarejestrowany w procesie selekcji do konkursu.

see Organizatorzy wspólnie ze Sponsorami wybiorą najciekawsze i najbardziej obiecujące drużyny studenckie, które zostaną zakwalifikowane do ogólnopolskiej rywalizacji w konkursie GMC Poland 2017/2018.