follow  

Polska reprezentacja Wicemistrzem świata wirtualnej wojny rynkowej!

http://s318811976.websitehome.co.uk/pab/internet-apteka-tramadol.html Polska reprezentacja – go zespół pracowników Orange Polska „Misja GMC” – wywalczyła w finale światowym GMC 2011 srebrny medal. Warto zaznaczyć, że jest to wyjątkowo silne drugie miejsce, iż cena akcji drużyny zwycięskiej – reprezentacji Rosji – była wyższa o zaledwie 0,002 Euro!

http://www.saratovsanek.myjino.ru/life/biotikrts-biz.html Rozgrywki finałowe składały się z dwóch etapów. Pierwsza runda miała miejsce 18 kwietnia. Do konkursu przystąpiły reprezentacje мдма закладками москва 25 państw. Drużyny zostały losowo podzielone na 4 grupy, w obrębie których przebiegała rywalizacja. Polska drużyna znalazła się w jednej grupie z Brazylią, Danią, Estonią, Francją i Portugalią. Do ścisłego finału, który odbył się 19 kwietnia, awansowały po dwie najlepsze drużyny. Polska, w towarzystwie Brazylii, została zakwalifikowana do kolejnej rundy. Pozostałe państwa, których reprezentacje wystąpiły w etapie finałowym to Łotwa, Rosja, Hong Kong, Meksyk, Ukraina i Grecja.

http://qaistc.com/good/kupit-amfetamin-cherez-zakladku.html Wyniki finału światowego GMC 2011 przedstawiają się następująco:

go to site Miejsce 1. – Rosja

мак снотворный купить семена Miejsce 2. – Polska

http://www.ingrid-catlin.com/pab/geroin-zakladki-krasnoyarsk.html Miejsce 3. – Ukraina

шишки закладками спб Miejsce 4. – Brazylia

купить курнуть Miejsce 5. – Grecja

http://regionalcit.es/pab/virashivanie-v-autdore.html Miejsce 6. – Hongkong

Miejsce 7. – Łotwa

Miejsce 8. – Meksyk

Adam Dziedowiec, Sławomir Sierocki, Tomasz Ławrywianiec i Daniel Domżalski to pracownicy Orange Polska, którzy w marcu wygrali krajową edycję konkursu GMC i tym samym zyskali prawo reprezentowania Polski na finałach światowych. W trakcie, pełnej emocji, rywalizacji w Kijowie, Polacy dowiedli  nieprzeciętnej wiedzy, umiejętności i intuicji biznesowej.

Warto przypomnieć, iż polskie reprezentacje od 2004 roku (kiedy studenci z Krakowa wygrali finał światowy GMC), zawsze cieszą się dużym uznaniem ze strony innych drużyn uczestniczących w konkursie. Od wielu lat nasze zespoły zdobywają bardzo wysokie wyniki w zarządzaniu spółkami w symulacji GMC.

DSC04815 DSC04663 DSC04680 DSC04632 DSC04734