Lubelskie Lwy zwyciężają w Warszawie!

http://www.pksfera.ru/disqus/7-ponyatie-i-priznaki-gosudarstva.html 6 marca w siedzibie firmy AVON odbył się siedemnasty finał krajowy konkursu Global Management Challenge Poland. Było to zwieńczenie edycji, która rozpoczęła się w październiku 2016 gromadząc 320 zespołów firmowych i studenckich.

W kolejnych etapach prowadzonych on-line zostały wyselekcjonowane drużyny, które najlepiej sprawdziły się w roli menedżerów zarządzających wirtualnymi spółkami w symulacji GMC.

http://guiadesuzano.com.br/disqus/84.html W finale krajowym spotkało się osiem najlepszych drużyn, w tym 6 studenckich i 2 firmowe. Wśród nich: http://www.swagswag.ru/discusion/pismo-boga-k-cheloveku.html trzy zespoły patronackie Visa (drużyna studencka z Lublina oraz dwie drużyny bankowe, z Banku Pekao SA oraz z ING Banku Śląskiego), dwa zespoły pod patronatem http://www.rashidyaqoobptv.com/disqusion/chemu-uchit-rasskaz-oranzhevoe-gorlishko-bianki.html чему учит рассказ оранжевое горлышко бианки Giełdy Papierów Wartościowych http://www.strahovanie61.ru/projects/skolko-tabaka-nuzhno-klast-v-kalyan.html сколько табака нужно класть в кальян w Warszawie, oraz po jednym zespole reprezentującym: анкерный болт 12 140 AVON, markapracodawcy.pl oraz BPCC.

Podczas emocjonującego finału w formie jednodniowej rozgrywki w ciągu 7 godzin zespoły musiały podjąć 5 decyzji na które w poprzednich etapach mały kilka tygodni. Zespoły grały w siedzibie partnera strategicznego konkursu firmy AVON.

Wyniki rywalizacji zostały ogłoszone 7 marca podczas uroczystości finałowych na go Sali Notowań Giełdy Papierów Wartościowych w Warszawie.

Ogłoszenie wyników poprzedziła debata prowadzona przez redaktora Rzeczpospolitej Marcina Piaseckiego pod tytułem enter „Młode talenty – wyzwanie dla rekrutacji ale i szansa na innowacje dla biznesu”. W roli prelegentów wystąpili http://5-group.com/projects/suzuki-gsf-400-tehnicheskie-harakteristiki.html Magdalena Bubeła – Dyrektor HR http://www.koleda-elena.ru/sharre/slushat-rasskaz-gore-ot-uma.html AVON, Marta Dworowska – Regional Senior HR Manage http://bharindopemalang.com/disqusion/pritcha-razgovor-s-bogom.html r w кольца картье официальный Amazon, Beata Jarosz– Prezes CodersTrust Polska, Maya Krzyżanowska – Dyrektor Biura Zarządzania Kompetencjami i Rozwojem Pracowników w PKN ORLEN, Agata Jach – Dyrektor Departamentu HR, Członek Zarządu w Grupie AXA, Andrzej Horawa – Business Development Executive CEE w IBM, Piotr Wielgomas – Prezes BIGRAM oraz Monika TarlagaAmbasadorka GMC, doktorantka Wydziału Zarządzania Uniwersytetu Warszawskiego.

W ciekawej dyskusji paneliści poruszali m.in. tematy korzyści i wyzwań płynących z zaangażowania młodych talentów w organizacji, sposobów na przyciąganie najzdolniejszych do swoich firm czy też wyzwań dla przyszłych rekrutacji.

Po debacie zostały ogłoszone wyniki finałów GMC. Dyplomy i gratulacje finalistom składali m.in. dr Wiesław Rozłucki (honorowy ambasador GMC), Bartosz Świdziński – Dyrektor działu Rozwoju Rynku GPW, Marta Dworowska – Regional Senior HR Manager w Amazon, Magdalena Bubeła – Dyrektor HR, Avon, Ewa Barlik – rzecznik prasowy Akademii Leona Koźmińskiego.

Konkurs GMC Poland 2016 wygrała drużyna o nazwie Lubelskie Lwy, z Uniwersytetu Marie Curie-Skłodowskiej z Lublina, która startowała w GMC pod patronatem Visa. Zespół w czteroosobowym składzie pojedzie w dniach 10-12 kwietnia na finał światowy GMC do Kataru. Dodatkową nagrodą są studia podyplomowe w Akademii Leona Koźmińskiego.

Wicemistrzostwo zdobył zespół patronacki AVON, startujący pod nazwą Just GG złożony z studentów Akademii Górniczo-Hutniczej w Krakowie, który w nagrodę otrzymał kursy programowania on-line od CodersTrust Polska.

Trzecie miejsce zdobyła drużyna Lean Masters z Politechniki Poznańskiej startująca pod patronatem markapracodawcy.pl.