http://ekvilibrium.ru/pab/kupit-kristalli.html GMC Poland objął patronatem dwie bardzo interesujące pozycje książkowe, wydane przez Wydawnictwo MT Biznes.

source link Pierwsza to Bestseller „New York Timesa: Zero To One, http://stil.ptzsite.ru/good/gashish-krasnoyarsk-kupit.html aoutorstwa 25i nbome купить Petera Thiela współzałożyciela PayPala, jednego z pierwszych inwestorów Facebooka, SpaceX i LinkedIn, założyciela Palantir Technologies, firmy tworzącej oprogramowanie wspomagające analityków w takich dziedzinach, jak bezpieczeństwo narodowe i globalne finanse, oraz какие мухоморы можно есть Blakea Mastersa, który w 2012 roku był studentem Wydziału Prawa Uniwersytetu Stanforda a jego szczegółowe notatki z wykładów Petera Thiela stały się sensacją w internecie. Współzałożyciel Judicaty, wyszukiwarki rozwiązań prawnych.

http://anikron-bel.by/good/gde-dostat-konoplyanie-semena.html  

 Zero to One jest książką, wynikającą z doświadczeń autora, o tym, jak budować firmy oparte na zupełnie nowych pomysłach, jak zamiast powielać w nieskończoność istniejące rozwiązania, tworzyć coś z niczego, przechodzić od zera do jednego.I chociaż nie ma formuły gwarantującej sukces, bo każda innowacja jest unikalna, to książka ta wyznacza kierunek myślenia o prawdziwej przedsiębiorczości. Daje czytelne wskazówki
i nieszablonowe rady. Pokazuje, że ludzie sukcesu potrafią dostrzec wartość
w nieoczekiwanych miejscach i że technologia jest cudem, gdyż za jej pomocą możemy osiągać więcej za mniej, dzięki czemu nasze możliwości wchodzą na wyższy poziom.

http://plitkadecor.ru/pab/narkotiki-v-permi-kupit.html Ta książka to nowe, świeże pomysły, jak kreować wartość.
– MARK ZUCKERBERG, twórca i dyrektor generalny Facebooka

купить ск тагил Peter Thiel zbudował wiele wspaniałych firm. W książce Zero to One pokazuje, jak to zrobił.
– ELON MUSK, współzałożyciel PayPala, twórca i dyrektor generalny SpaceX i Tesla Motors

ZERO to ONE_1800px

http://hair-keratin.ru/good/narkotik-mdma.html  

Druga pozycja to nowe wydanie Na sposób Warrena Buffetta” купить ск кристаллы в новосибирске Robert G. Hagstroma – jednego z najbardziej znanych autorów książek o tematyce inwestycyjnej, między innymi właśnie wielokrotnie wznawianego bestsellera „New York Timesa”: Na sposób Warrena Buffetta.

 na_sposob_warrenna_buffetta_800pix Warren Buffett to najsłynniejszy inwestor na świecie. Jest nazywany Wyrocznią z Omaha i od wielu lat zajmuje czołowe miejsca w rankingach najbogatszych ludzi świata magazynu „Forbes”. Jego kariera trwa od 60 lat. Przez tak długi czas zarządza aktywami w obliczu dramatycznych i traumatycznych zdarzeń, hiperinflacji, krachów rynkowych i niepokojów społecznych − i niezmiennie odnosi sukcesy. see Wszystko na świecie nieustannie się zmienia, a zasady inwestowania Warrena Buffetta pozostają niezawodne i niewzruszone. „Właśnie dlatego nazywa się je zasadami”, jak podsumował to kiedyś sam Buffett.Jakie to zasady? Jest ich 12 i zostały szczegółowo omówione w tym nowym wydaniu książki Roberta Hagstroma Na sposób Warrena Buffetta. source link W przejrzysty, uporządkowany sposób, opierając się na wypowiedziach i sprawozdaniach finansowych Buffetta, Robert Hagstrom przedstawia filozofię inwestycyjną Wyroczni z Omaha i pokazuje, jak każdy z nas może ją zastosować w swoich przedsięwzięciach.

 

Serdecznie polecamy lekturę obu książek, które mogą również stanowić świetne uzupełnienie rozwoju w konkursie GMC Poland.