Symulacja to innowacyjny sposób aby zapewnić pracownikom możliwości rozwoju wiedzy, umiejętności oraz odkrycie potencjału menedżerskiego.

W projekcie startują zarówno osoby z programów dla talentów, jak i doświadczeni menedżerowie. Zespoły mogą składać się od 3 do 5 osób, z różnych obszarów specjalizacji i struktur, co sprzyja integracji. Bardzo korzystne są drużyny interdyscyplinarne, kiedy każdy wnosi dodatkową wiedzę ze swojego obszaru,  członkowie zespołu uczą się od siebie, i integrują przy pracy nad wspólnym celem. Cała firma może „kibicować” reprezentacji, obserwować ich wyniki raz na tydzień na naszej stronie www.

Główne korzyści dla firmy:
  • Uczestnictwo pracowników w zaawansowanej grze szkoleniowej zapewniającej intensywny rozwój umiejętności oraz wiedzy. (czytaj Rozwój umiejętności w GMC)
  • Rozwój świadomości biznesowej pracowników – spojrzenie na funkcjonowanie firmy z „lotu ptaka”
  • Możliwość wykorzystania GMC jako narzędzia rozwoju współpracy i komunikacji pomiędzy pracownikami różnych działów
  • Możliwość włączenia GMC, jako części programu rozwoju talentów
  • Rozwój ducha zdrowej rywalizacji w firmie
  • Narzędzie teambuildingowe
  • Budowaniu wizerunku atrakcyjnego pracodawcy

Firma może wystawić jeden, kilka, lub kilkanaście zespołów złożonych z pracowników.

Konkurs jest prowadzony on-line, w związku z tym uczestnicy sami organizują swoją pracę i spotkania w wybranym czasie. Przed upływem terminów poszczególnych etapów zapisują swoje decyzje na stronie internetowej.
Firmom zainteresowanym uczestnictwem pracowników dostarczamy wszelkie materiały niezbędne w komunikacji wewnętrznej oraz promocji inicjatywy wśród pracowników.

POBIERZ ZAPROSZENIE DLA PRACOWNIKÓW

Jak to działa:

Koszt udziału jednego zespołu firmowego w konkursie (3-5 osób), niezależnie od przebytych etapów obejmuje kwotę 7600 zł netto. Rejestracja uczestników trwa do 25 października.

Wcześniejsze wykupienie miejsc na zespoły = preferencyjne warunki, rabaty.

W przypadku zgłaszania większej ilości zespołów istnieje możliwość uzyskania dodatkowych korzyści marketingowych oraz szkoleniowych (warsztaty „na żywo”).

Dowiedz się więcej i napisz do nas: info@gmcpoland.pl

Rejestracja zespołu firmowego