Title

Rozpoczęta 12 stycznia druga runda rywalizacji na wirtualnym rynku w 16. edycji GMC Poland potrwa do 16 lutego. Przez pięć tygodni, 42 zespoły będą rywalizowały o osiągnięcie najwyższego  go here wyniku inwestycyjnego swoich wirtualnych spółek. 

Wszystkie zespoły zaczęły z tego samego poziomu, dostały do zarządzania przedsiębiorstwo produkcyjno-handlowe o międzynarodowym zasięgu. Co ciekawe, na tym etapie zespoły otrzymały historię, w której swoje przedsiębiorstwo budują w zasadzie od podstaw.

W drugim etapie GMC Poland rywalizują ze sobą 42 zespoły, w tym aż  купить лсд новосибирск 7 drużyn pracowniczych z http://divitest.videosigninc.com/moe/poppersi-v-minske-kupit.html   http://moscow.s-avtoprom.ru/good/kupit-ekstazi-gollandiya.html KGHM, see url  jeden z PGNiG Obrót Detaliczny, trzy z TAURONA, dwa z GK PGE. Do kolejnej rundy awans wywalczyły również zespoły firmowe z Banku Zachodniego WBK, Top Farms oraz patronackie zespoły studenckie GPW, KGHM, Rzeczpospolitej, magazynu MyCompany oraz Personelu i Zarządzania, firmy UBS oraz PGNiG TERMIKI.

W przeprowadzonej po zakończonym I etapie ankiecie uczestnicy GMC wskazują największy wzrost umiejętności w zakresie  http://bam-tietheknot.com/pab/kupit-tramadol-v-leninske-kuznetskom-bez-retseptov.html zdolności analizowania danych – 80% % respondentów,  follow planowania i wdrażania strategii – 80% oraz wpływu różnych czynników na wyniki przedsiębiorstwa – 80 %. Trzy czwarte uczestników już zapowiada, że poleci kolejną edycję grywalizacji GMC swoim znajomym.

Konkurs w Polsce objęty jest patronatem  http://www.onevizag.org/life/kupit-spays-kuritelnuyu-smes.html Giełdy Papierów Wartościowych w Warszawie, a partnerem strategicznym jest firma  амфик закладка KGHM.

Do finałów krajowych dostanie się osiem zespołów. Zwycięzca polskiej edycji pojedzie na Światowy Finał GMC do Makao (w kwietniu 2016).

обход легал рс Organizator w Polsce: BIGRAM
купить таблетированную соль в спб Partner strategiczny: http://jakewilliams.org/good/othodnyak-posle-travi-chto-delat.html  KGHM
Patron honorowy: Giełda Papierów Wartościowych w Warszawie
Patroni medialni: Rzeczpospolita, Personel i Zarządzanie, My Company Polska,
Współpraca: Brytyjsko-Polska Izba Handlowa, HRbiznes, Startup INSIDER, Eurostudent, dlaStudenta.pl, KarierawFinansach.pl, SGH TV, TVPW, Stowarzyszenie Studentów BEST, GetResponse, MarkaPracodawcy.pl

Podział grup w II etapie