amv15-760x300
Amazon partnerem strategicznym GMC Poland 2016

экстази купить мдма W 17 polskiej edycji konkursu Global Management Challenge jednym z parterów strategicznych jest spółka Amazon.
Pod patronatem Amazon w konkursie startują drużyny utalentowanych studentów, wybranych do udziału w największej ogólnopolskiej grywalizacji zespołów firmowych i studenckich.

диски наркотик Chcąc lepiej poznać naszego Partnera Strategicznego oraz wartości organizacji zadaliśmy kilka pytań Pani Marcie Dworowskiej– Regional Senior HR Manager.

get link enter site Czym zajmuje się Pani w firmie Amazon i czym zajmują się oddziały Amazon w Polsce?

source url Amazon jest w Polsce od 2014 roku i ja mam przyjemność być z firmą od początku. Jestem odpowiedzialna za dział personalny w naszych centrach logistyki e-commerce w Poznaniu i Wrocławiu, a od przyszłego roku także w Szczecinie, w których pracuje już ok. 10 tysięcy osób. W Polsce poza logistyką mamy Centrum Rozwoju Technologii w Gdańsku oraz biuro Amazon Web Services i właściwie wszyscy robimy to samo: codziennie skupiamy się na naszych konsumentach, dostarczając im coraz lepsze usługi.

курительные спайсы купить W Amazon zasadami przewodnimi jest 14 zasad przywództwa, a nazywają się tak, ponieważ u nas wszyscy są liderami. Są to między innymi koncentracja na kliencie, o której przed chwilą wspomniałam, pasja do wprowadzania innowacyjnych rozwiązań, czy myślenie długoterminowe. Można śmiało powiedzieć, że wszyscy dosłownie żyjemy tymi zasadami, dzięki czemu firma odnosi takie sukcesy.

http://emisoracerrodelacruz.com/pab/zakladki-mefedron.html Czym muszą charakteryzować się osoby pragnące zatrudnić się w Amazon?

Nasz idealny kandydat to osoba gotowa na nowe wyzwania, z energią, inicjatywą, analitycznym umysłem. Nastawiona na jakość i potrzeby klientów.

купить коноплю в москве Na co takie osoby mogą liczyć w firmie?

Amazon jest jedną z najszybciej rozwijających się firm na świecie, która oferuje bardzo atrakcyjne pensje i świadczenia pozapłacowe. Managerowie mogą korzystać z licznych szkoleń w Polsce i zagranicą oraz programów mentoringowych.

go A jaka jest wasza oferta dla osób w czasie studiów lub tuz po nich?

Od kilku lat Amazon umożliwia młodym osobom zdobywanie doświadczenia i rozwijanie umiejętności poprzez staże lub, na przykład, na stanowisku Graduate Area Managera. W Polsce te oferty pojawiły się dopiero w tym roku, ale już mamy mnóstwo zgłoszeń! W zamian oferujemy przepustkę do obiecującej kariery, atrakcyjne wynagrodzenie oraz pracę wśród najtęższych umysłów w branży. Gwarantujemy dynamiczne środowisko pracy, w którym naprawdę nie da się nudzić.

http://quesignificanloscolores.com/good/duhi-fler-narkotik-kupit.html Jaki jest główny cel Waszego udziału w GMC?

GMC to okazja nie tylko dla studentów, którzy chcą znaleźć pracę, ale także dla nas, ponieważ możemy zapoznać ich z naszą firmą, jej wartościami i pokazać, jakie oferty mamy dla najlepszych z nich. Uważamy, że takie wydarzenia przyciągają wiele utalentowanych osób – a my nieustannie szukamy przyszłych liderów Amazon.

amazon_100516-0053_done

Marta Dworowska – Regional Senior HR Manager

Jak widać Global Management Challenge to nie tylko emocjonująca grywalizacja, możliwość rozwoju umiejętności analitycznych i menedżerskich, ale także sposobność do poznania wartych uwagi, potencjalnych, przyszłych pracodawców. Już od 17 lat wszyscy uczestnicy konkursu zyskują nowe doświadczenia, a część z nich bogatsza o zdobytą wiedzę rozpoczyna karierę zawodową u Partnerów programu, którzy bacznie obserwują zmagania uczestników.